sobota 12.6.2021 / Antonie

Archiv novinek z kultury, sporty, vzdělávání

první363738394041424344poslední

klikněte pro zobrazení celé novinky  Setkání s občany Pěkova a Honů

Setkání s občany Pěkova a Honů

pátek 16. 3. 2018 Pěkov / Ochutnávka z připravované knihy o Pěkově.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Milada - kino: setkání s režisérem filmu a projekce

Milada - kino: setkání s režisérem filmu a projekce

pondělí 12. 3. 2018 Kolárovo divadlo Police nad Metují / Zveme vás na projekci, která se mimořádně uskuteční s osobní účastí režiséra a scénáristy filmu Davida Mrnky, který má k našemu kraji blízký a vřelý vztah, a který přijal pozvání do Police.  Přijďte si s Davidem o filmu a jeho přípravě pobesedovat!  

klikněte pro zobrazení celé novinky  Zdeněk Smaženka: TEO - vernisáž výstavy

Zdeněk Smaženka: TEO - vernisáž výstavy

sobota 10. 3. 2018 Muzeum papírových modelů / Mág papírových Formulí 1 v Muzeu představí více jak 100 modelů monopostů F1. Ojedinělá sbírka modelů formulí bude poprvé vystavena v Polici nad Metují.

klikněte pro zobrazení celé novinky  COMMEDIA FINITA - Dana Černá, Jana Synková, Daniela Kolářová a Máša Málková

COMMEDIA FINITA - Dana Černá, Jana Synková, Daniela Kolářová a Máša Málková

pátek 9. 3. 2018 od 19:00 Kolárovo divadlo, Police nad Metují / Dana Černá, Jana Synková, Daniela Kolářová a Máša Málková ve vtipné hře o naší nejslavnější operní pěvkyni Emě Destinnové. Prodej vstupenek v Informačních centrech v Polici nad Metují a v Náchodě.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Papu Papua - za lidojedy

Papu Papua - za lidojedy

úterý 6. 3. 2018 Kolárovo divadlo / Dobrodružná cesta do doby kamenné za posledními lidojedy a obyvateli divoké Papuy Nové Guiney, která má přinést odpověď na jednoduchou otázku: Praktikují různé kmeny Papuy ještě kanibalismus?

klikněte pro zobrazení celé novinky  Volný vstup do Muzea papírových modelů - březen 2018

Volný vstup do Muzea papírových modelů - březen 2018

pondělí 5. 3. 2018 Muzeum papírových modelů / Jako každé první pondělí v měsíci během školního roku je vstup do Muzea zdarma! Využijte možnost prohlédnout si mnoho ojedinělých modelů v expozici Muzea.

Muzeum papírových modelů zavřeno

Muzeum papírových modelů zavřeno

3. - 4. 3. 2018 Muzeum papírových modelů / Ve dnech 3. a 4. 3. 2018 bude Muzeum papírových modelů zavřeno z důvodu reinstalace stálé expozice.  

klikněte pro zobrazení celé novinky  Historické hřbitovy - výstava fotografií

Historické hřbitovy - výstava fotografií

1. - 31. 3. 2018 Muzeum papírových modelů / Výstava fotografií. Staré hřbitovy jsou výpovědí o nás samotných, o našem vztahu ke společnému kulturnímu dědictví a našim předkům.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Zpívej - kino

Zpívej - kino

úterý 27. 2. 2018 Kino Police nad Metují / Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Možná by ta Busterova talentová show nebyla tak velkolepá, kdyby se jeho věrná sekretářka slečna Crawlyová (chameleónka s velmi neposednýma očima) nespletla ve výši finanční odměny pro vítěze na letácích, jimiž pak zaplavila město...  

klikněte pro zobrazení celé novinky  Police známá i neznámá - jarní příměstský tábor

Police známá i neznámá - jarní příměstský tábor

26. 2. - 2. 3. 2018 Muzeum papírových modelů / Příměstský tábor pořádaný Muzeem papírových modelů. Police z jiného úhlu… Police jak ji neznáte… Znáte Polici opravdu dobře? Přijďte se přesvědčit. Tábor pro děti ve věku 6 – 12 let.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Muzeum dětem - únor 2018

zobrazí novinky z kulturyMuzeum dětem - únor 2018

24. - 25. 2. 2018 Muzeum papírových modelů / Tradičně každý poslední víkend v Muzeu je pro veřejnost připravena interaktivní dílna.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Lenka Filipová s hosty - koncert

Lenka Filipová s hosty - koncert

22. 2. 2018 od 19:00 Kolárovo divadlo, Police nad Metují / Představujeme hosty, kteří vystoupí po boku Lenky Filipové na koncertě 22. 2. 2018 v 19:00 v Kolárově divadle: budou to Sean Barry (keltská harfa, akordeon) a Jára Bárta (piano).

klikněte pro zobrazení celé novinky  VYPRODÁNO - Diashow

VYPRODÁNO - Diashow

úterý 20. 2. 2018 od 19:00 Kolárovo divadlo Police nad Metují / VSTUPENKY VYPRODÁNY! Uvidíte svět, jak jste ho ještě neviděli. Těšit se můžete na opravdu kvalitní diashow místních i světoznámých fotografů. Své záběry představí celkem 11 fotografů. Vstupenky na Diashow jsou slosovatelné o 3 fotoobrazy. Sledujte také  facebook.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Veselá show animáků - dětský karneval

Veselá show animáků - dětský karneval

neděle 18. 2. 2018 Pellyho domy, sál / Tři hodiny zábavy a soutěží s hrdiny animovaných příběhů a osvědčeným týmem Dětských akcí.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Thelma - kino

Thelma - kino

úterý 13. 2. 2018 Kino Police nad Metují / Uhrančivý thriller o nejtemnějších lidských touhách, rodinných prokletích a zakázané lásce natočil jeden z nejtalentovanějších skandinávských tvůrců současnosti Joachim Trier.

první363738394041424344poslední