klikněte pro zobrazení celé novinky  Saturnin /Divadlo Na Jezerce/

Saturnin /Divadlo Na Jezerce/

sobota 20. 3. 2021 od 19:00 Kolárovo divadlo / Vítejte v časech, kdy se k sobě lidé chovali slušně. Komedie o sluhovi, který se stane pánem svého pána.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Jedenadvacekrát v NASA - přednáška astrofotografa Petra Horálka

Jedenadvacekrát v NASA - přednáška astrofotografa Petra Horálka

úterý 23. 3. 2021 od 17:30 Kolárovo divadlo / Do prestižního výběru Astronomického snímku dne NASA se za jeho existenci od roku 1995 dostalo jen několik Čechů a Slováků. Uspět však více jak dvacetkrát, to už je úspěch jen hrstky fotografů celého světa. V tuzemsku takového milníku dosáhl zatím jen český astrofotograf Petr Horálek.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Historie Muzea bratří Čapků - přednáška Evy Hylmarové

Historie Muzea bratří Čapků - přednáška Evy Hylmarové

úterý 13. 4. 2021 od 14:30 Pellyho domy / Další setkání s paní Evou Hylmarovou bude věnováno celonárodním oslavám v roce 1946, vzniku Společnosti bratří Čapků, stavbě sousoší v Malých Svatoňovicích a podobně. Přednáška je plánována v rámci cyklu Polické univerzity volného času, ale je přístupná široké veřejnosti. Vstupné: 80 Kč

klikněte pro zobrazení celé novinky  Na Zlatém jezeře - divadelní představení

Na Zlatém jezeře - divadelní představení

úterý 4. 5. 2021 od 19:00 Kolárovo divadlo / SIMONA STAŠOVÁ a LADISLAV FREJ v hlavních rolích. V kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou.

Polická zelňačka

Polická zelňačka

sobota 29. 5. 2020 Police nad Metují / pátý ročník Polické zelňačky na náměstí