klikněte pro zobrazení celé novinky  Film na Terase: Martin Hrnčíř

Film na Terase: Martin Hrnčíř

sobota 11. 7. 2020 od 21:00 Nová terasa / Promítání krátkých filmů mladého polického filmaře.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Letní kino - Teorie tygra

Letní kino - Teorie tygra

středa 15. 7. nebo čtvrtek 16. 7. 2020 od 21:30 Víceúčelové sportoviště / Veterinář Jan (Jiří Bartoška) už toho má dost. Poslední kapkou je smrt tchána, kterému taky došly síly a trpělivost. Babička (Iva Janžurová) totiž vždy rozhodovala o jeho životě, stáří, a nakonec i o tom, jak a kde bude pohřbený. Nerespektovala žádné jeho přání a touhu, v dobré víře, že ona sama vždy a lépe než on ví, co je pro něj dobré a správné. A tak se k jeho neštěstí o něj starala podle své představy o jeho štěstí. A Janovi začíná být jasné, že je na té samé cestě. Jeho žena Olga (Eliška Balzerová) se totiž řídí stejnou teorií malého dvorku a dlouhého biče a přesvědčením, že za štěstí svého muže je zodpovědná výhradně ona... Komedie / Drama. Česko, 2016. 101 min.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Antonín Panenka: Fotbal jedna báseň

Antonín Panenka: Fotbal jedna báseň

čtvrtek 16. 7. 2020 od 19:00 Nová terasa / Antonín Panenka je jedním z nejznámějších fotbalistů naší historie. V Polici nad Metují bude vzpomínat na svoji fotbalovou kariéru.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Křest Sálu Richarda Vyškovského

Křest Sálu Richarda Vyškovského

sobota 18. 7. 2020 od 15:00 Muzeum papírových modelů / Nově otevřený prostor expozice Muzea, věnovaný nejznámějšímu autorovi papírových modelů.

klikněte pro zobrazení celé novinky  Letní kino - Probudím se včera

Letní kino - Probudím se včera

středa 22. 7. nebo čtvrtek 23. 7. 2020 od 21:30 Víceúčelové sportoviště / Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny Petr, díky třídnímu srazu uvědomí, že jediná dívka, kterou kdy miloval, byla jeho spolužačka Eliška. Tehdy v sedmnácti letech, nenašel odvahu jí říct, že ji má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života. Petrovi se naskytne jedinečná šance. Cestovat zpět v čase do svých stu-dentských let a vrátit se do června 1989, kdy chodil do třeťáku. Dostane možnost napravit, co promeškal. Jenže zahrávat si s minulostí není jen tak. Návraty nejsou nikdy snadné. Petr se dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, kterou dobře zná od svých vlastních studentů. Postačí však tyhle zbraně na to, aby přes-vědčil Elišku o svých citech a získal její lásku? Komedie / Sci-Fi. Česko, 2012. 120 min

VÍCE NOVINEK